Jak nás najdete

Odkaz na mapu (mapy.cz)
Mapa

Autobus

Vysočanská

Metro B, stanice Vysočanská pokračujte autobusem č.136 směr KOLEJE JIŽNÍ MĚSTO. Jedete tři stanice. Vystupte na zastávce Skloněná. Otočte se proti směru jízdy autobusu, kterým jste přijeli a pokračujte směrem ke světelné křižovatce. Přes křižovatku se dejte rovně do slepé ulice. Po 500m na levé straně uvidíte ubytovnu.

Palmovka

Metro B, stanice Palmovka pokračujte autobusem č.109 směr DOLNÍ POČERNICE. Jedete dvě stanice. Vystupte na zastávce Novovysočanská. Otočte se proti směru jízdy autobusu, kterým jste přijeli a pokračujte směrem ke světelné křižovatce. Přes křižovatku se dejte do prava do slepé ulice. Po 500m na levé straně uvidíte ubytovnu.


Flora

Metro A, stanice Flora pokračujte autobusem č.136 směr SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE. Jedete osm stanic. Vystupte na zastávce Skloněná. Pokračujte se po směru jízdy autobusu, kterým jste přijeli až ke světelné křižovatce. Přes křižovatku se dejte do rovně slepé ulice. Po 500m po levé straně uvidíte ubytovnu.


Vlakem

Praha, Hl. nádraží

Vystoupíte na Hl. nádraží. Pokračujte na Metro C směr Ládví. Jeďte na stanici Florenc. Tady přestupte na Metro B směr Černý most. Jeďte na stanici Vysočanská. Odtud autobusem č.136 směr KOLEJE JIŽNÍ MĚSTO. Jedete tři stanice. Vystupte na zastávce Skloněná. Otočte se proti směru jízdy autobusu, kterým jste přijeli a pokračujte směrem ke světelné křižovatce. Přes křižovatku se dejte rovně do slepé ulice. Po 500m na levé straně uvidíte Ubytovnu.

Praha, Libeň

Vystoupíte na nadraží Praha, Libeň. Výjďete ze stanice, před vámi by měli jezdit tramvaje, dejte se do prava a najděte autobusovou zastávku. Autobusem č.136 směr KOLEJE JIŽNÍ MĚSTO jeďte dvě stanice na Skloněnou. Otočte se proti směru jízdy autobusu, kterým jste přijeli a pokračujte směrem ke světelné křižovatce. Přes křižovatku se dejte rovně do slepé ulice. Po 500m na levé straně uvidíte Ubytovnu.


Autem

Od východu D1

Jeďte po D1 směr Praha. Na výjezdu D1 exit Spořilov rovně po Spořilovské (R243). Na exit Spořilov-Sever odbočíte mírně vlevo a pokračujte rovně. Na MO exit Spořilov-sever rovně po Spořilovská. Pokračujte pořád rovně Kolem Edenu a Slavie. Na Votická/Soběslavská odbočit mírně vlevo po Votická. Na Ohrada rovně po Pod Krejcárkem. Jedete pořád rovně až na křižovatku Spojovací a Novovysočanské. Na této křižovatce jedete do slepé části křižovatky rovně.

Prohlédněte si celou trasu na Mapy.cz

Ubytovna Novovysočanská
Novovysočanská 2225/35
190 00    Praha 9

Informace a rezervace

telefon : 284 819 480
mobil : +420 603 851 964
email

Napiště nám E-mail

levné ubytování, ubytování Praha, ubytování Praha 9, ubytovny

© Ubytovna Smíchov / Všechna práva vyhrazena / Napište nám
Web vytvořil hudym.com

Ubytovna Smíchov I. / Ubytovna Smíchov II.

Ubytovna Novovysočanská Novovysočanská 2225/35

190 00    Praha 9